REZERVACE

VYNIKAJÍCÍ hodnocení
Na základě 45 hodnocení
9,8
9,0
☺Krásný apartmán! Dýchá na vás historie, ale vše je nové a čisté. Pan a paní majitelka byli velmi příjemní, zajímali se, jestli je vše v pořádku a problém nebyl ani pozdní příjezd, počkali na nás s předáním klíčů. Během pobytu nám pak i přivezli pohodlnější matrace na rozkládací pohovku. Apartmán je plně vybavený, včetně myčky na nádobí a mikrovlnky. Venku se dá využít příjemné posezení na dvorku. Dole v přízemí je i kávovar a lednička s pivem z místního pivovaru Falkenštejn.
Daniela
Daniela
14. Září, 2020.
10
☺Beautiful place, tastefully reconstructed, very nice owners. It was sparkling clean and cozy. I totally recommend it!
Lucia
Lucia
10. Září, 2020.
10
☺Naprosto úžasné místo pro relaxaci, pohodu a bydlení. Velmi přátelský přístup, rodinné prostředí. Cítili jsme se v apartmánu č.2, jako doma. Obrovská poklona a uznání pro majitelé, z jakou láskou je renovovaný veškerý starý nábytek, všechny doplňky a místnosti celkově do detailů promýšlené. Budeme doporučovat dále svým přátelům. Děkujeme za vše, rádi se znovu vrátíme. Agnieszka a Csaba Varga
Csaba
Csaba
7. Září, 2020.
10
☺S ubytováním jsme byli velmi spokojení, apartmány jsou prostorné a čisté, je vidět, že jsou nově zrekonstruované. Nachází se v klidné tiché lokalitě zhruba 10-15 minut pěšky od centra města (většinu lze po cyklostezce kolem rybníku). Ocenili jsme i dětskou postýlku pro naši dceru a příjemné jednání majitelů. ☹Nic mne nenapadá.
Jiří
Jiří
7. Září, 2020.
10
☺Vyjímečně zrekonstruovaný dům, vyjímeční a milí majitelé, skvělé místo pro objevování Českého Švýcarska. Možnost zapůjčení kola pro výlet či cestu pro snídani do pekárny na náměstí bylo moc fajn. Výborná doporučení na výlety, restaurace v okolí a koupání v Kyjovské přehradě. Majitel p. Kočka se u nás v rodině stal během pobytu legendou :-).
Pavel
Pavel
16. Srpen, 2020.
10
☺Krasne zrekonstruovana budova a pokoje, velmi mili majitele.
Luboš
Luboš
4. Srpen, 2020.
10
☺Od první chvíle jsme se zde cítili jako doma. Milí majitelé, krásně zařízený půdní apartmán, vše čisté, voňavé. Bezproblémové parkování a skvělá lokace k výletům.
Eliška
Eliška
3. Srpen, 2020.
Přejít nahoru