APARTMÁNY STARÁ ŠKOLA

NÁŠ PŘÍBĚH

První zmínku o domě jsme nalezli již léta Páně 1846. Podle archivů a výpovědí pamětníků, sloužil dům určité období jako škola pro místní děti.

Současná renovace Staré Školy probíhala několik dlouhých let. Při opravách jsme zachraňovali vše, co se dochovalo – dřevěné stropy, podlahy, dveře a mnoho dalších součástí. Veškerý nábytek prošel citlivou renovací, aby mohl ukázat svou zapomenutou krásu. Oprava Staré Školy se stala naším koníčkem a dali jsme do ni i kus svého srdce. Také proto se nám podařilo vybudovat příjemné zázemí, ze kterého naši hosté pocítí ducha starých časů.

Stará Škola se nachází v malebném městečku Krásná Lípa, které je centrem Národního parku České Švýcarsko. Pobyt si zde můžete spojit s návštěvou Saského Švýcarska, Labských pískovců, nebo zavítat do nedalekých Lužických hor. Samotné městečko nabízí řadu aktivit a zajímavých míst, která pro Vás budou také zpestřením pobytu.

Stará Škola nabízí 3 apartmány s ubytováním až pro 12 hostů. K dispozici je zahrada s pergolou a grilem, kamenné posezení s ohništěm, terasa s grilem, malé dětské hřiště s hračkami a trampolínou. Dále můžete využít soukromé parkoviště, kávovar se zrnkovou kávou a možnost zapůjčení městských jízdních kol. Nabízíme také možnost zakoupení piva z místního pivovaru Falkenštejn.

Srdečně Vás zveme k odpočinku, rozjímání a načerpání sil.

Andrea a Martin